Pierwsze wiosenne sparingi

W ubiegłą sobotę(13.02) w meczu towarzyskim rozegranym w Kozienicach Gryf przegrał 2:5 z grającym ligę wyżej KP Stanisławice.

Po słabej rundzie jesiennej, w efekcie której drużyna z Policznej jest na drugim miejscu od końca, z zespołem pożegnał się dotychczasowy trener Arkadiusz Burek. Jego następcą został Dariusz Kęska. Długoletni piłkarz Prochu Pionki, a ostatnio trener drużyn młodzieżowych i rezerw w tym klubie.

W kadrze zespołu jak do tej pory nie zaszły większe zmiany. W sobotnim sparingu z nowych zawodników pojawili się Jakub Hołuj, który ostatnio grał w rezerwach Prochu Pionki oraz wychowanek Gryfa, a jesienią piłkarz Plonu Garbatka, Mateusz Prokop.

Przed rozpoczęciem drugiej części sezonu Gryf zagra jeszcze cztery mecze towarzyskie.

Rywalami będą Wilki Wilków, Energia II Kozienice, Zwolenianka II Zwoleń i Królewscy Jedlnia.

Niedziela (7.02)
Broń Radom - Gryf Policzna 1:1 (0:0)
bramki:
Mateusz Makuch

Sobota (13.02)

Gryf Policzna – KP Stanisławice 2:5 (1:3)
bramki:
Michał Kisiel, Adrian Kutyła